BELOR-Polska Sp. z o.o.


Władysławowo 41

82-300 Elbląg

Numer telefonu: 55 232 81 58

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Nawozy azotowe ceny


Krótki opis firmy BELOR-Polska Sp. z o.o.

Jednym z najcenniejszych składników mineralnych, bez którego prawidłowy rozwój i wzrost roślin nie jest możliwy, jest azot. Azot zwiększa masę zieloną, a co za tym idzie także i plony, a o to przecież chodzi producentom. Przy zbyt niskiej zawartości azotu w glebie rośliny zawierają mniej chlorofilu i plony są znacznie mniejsze. Jako że pierwiastek ten wzmacnia i przedłuża aktywność roślin, nie może być stosowany późnym latem czy jesienią, gdyż nie zdążą się one przygotować na okres zimowy, co może znacznie zmniejszyć ich odporność na przykład na mróz.

Przedsiębiorstwo ze strony belor-polska.eu zajmujące się importem i dystrybucją najrozmaitszych składników mineralnych poleca najlepsze nawozy azotowe, których ceny są bardzo atrakcyjne. Można je podzielić na:

  • działające szybko, takie jak saletra amonowa i saletrzak stosowane przedsiewnie i pogłównie z azotem w postaci azotanowej i amonowej,
  • działające wolno, takie jak woda amoniakalna, mocznik nawozowy i siarczan amonowy, w których azot występuje w formie amidowej i amonowej. 

Wybór klienta zależy od potrzeb gleby i rodzaju roślin.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

F.H. Cotex-bis s.c.


Jana III Sobieskiego 1, Iława

Zobacz >