Proctogin


Śmigielska 13

60-102 Poznań

Numer telefonu: 515 27 23 28

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Usg jamy brzusznej poznań - Proctogin


Krótki opis firmy Proctogin

Badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej pozwala na wykrycie wielu chorób.  Jest to jedno z podstawowych badań przeprowadzanych przy diagnozach rozmaitych schorzeń. Klinka Proctogin wykonuje USG jamy brzusznej w Poznaniu bezboleśnie i zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

USG  daje doskonały  obraz niemal wszystkich narządów zlokalizowanych w obrębie jamy brzusznej, za wyjątkiem jelit i organów, które są zlokalizowane za nimi. Pacjent w trakcie badania leży na wznak na specjalnym łóżku. Całe USG jamy brzusznej trwa do 30 minut, a jego wynik otrzymuje się niemal natychmiast. 

Choć badanie należy raczej do prostych w wykonaniu, wymaga ono od pacjenta odpowiedniego przygotowania się. Przede wszystkim w przeddzień badania należy ograniczyć posiłki, eliminując z nich potrawy ciężkostrawne, napoje gazowane, a także produkty, które mogą powodować wzdęcia.

Badanie USG może być także trudniejsze do wykonania w przypadku pacjentów z nadwagą. Fale wysyłane i odbierane przez głowice trudniej bowiem przechodzą przez warstwy tkanki tłuszczowej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

tesa tape Sp. z o.o.


Gnieźnieńska 32, Poznań

Zobacz >

Manager Piotr Mowczun


Jachtowa 3, Luboń

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >