Osada Babiogórska


Wilczna 2516

34-223 Zawoja

Numer telefonu: 530500550

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Zawoja domki zawoja


Krótki opis firmy Osada Babiogórska

Jeżeli chcesz spędzić rodzinny urlop w uroczym, spokojnym miejscu w otoczeniu natury, oferta ośrodka ze strony osadababiogorska.pl jest z pewnością idealna dla Ciebie. Osada położona jest w najdłuższej w Polsce, malowniczo położonej u podnóża Babiej Góry wsi, czyli w Zawoji. Domki całoroczne oferowane w Zawoji mogą wygodnie pomieścić do 6 osób, a właściciele ośrodka zgadzają się też na psy czy koty. Jest to przyjazne i bezpieczne miejsce o każdej porze roku dla rodzin nawet z małymi dziećmi i dla grup przyjaciół. 

Ośrodek dysponuje dwukondygnacyjnymi domkami z sypialnią na górze, salonikiem, łazienką i aneksem kuchennym na dole i balkonem. Aneks ma wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia, aby po trudach wędrówki przygotować sobie smaczny posiłek. Poza niedużą kuchenką na wyposażeniu jest też:

  • czajnik elektryczny,
  • mikrofala,
  • lodówka

oraz najpotrzebniejsze naczynia i drobny sprzęt. Na wyposażeniu domku jest też telewizor i darmowe Wi-Fi, a ponieważ są to domki całoroczne, także ogrzewanie. Na terenie ośrodka jest plac zabaw dla dzieci, darmowy parking, miejsce na ognisko i murowany grill.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"


Wielopole 86, Wielogłowy

Zobacz >

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Zobacz >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Zobacz >