"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Raciborska 36

48-100 Głubczyce

Numer telefonu: +48 77 403 45 00

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Powietrzna pompa ciepła do ogrzewania domu


Krótki opis firmy "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Śląskie przedsiębiorstwo Galmet należy do czołówki producentów techniki grzewczej, działających w naszym kraju. Firma stawia mocno na innowacje, oraz wspiera rozwój technologii, które można nazwać ekologicznymi – wykorzystującymi odnawialne źródła energii. Ponad 30 lat na rynku – to nie przypadek. To efekt ciężkiej, wytrwałej pracy oraz realizowania najwyższych standardów od samego początku istnienia przedsiębiorstwa.

Jedną z nowości, które doskonale reprezentują ten kierunek rozwoju produkcji, oferowanej przez tę firmę, jest powietrzna pompa ciepła do ogrzewania domu. Jeżeli chcemy poznać szczegóły owego fantastycznego urządzenia, odwiedźmy oficjalną witrynę przedsiębiorstwa, funkcjonującą pod adresem: galmet.com.pl.

Wszyscy, którzy zainwestują w innowacyjne rozwiązanie grzewcze, jakim jest powietrzna pompa ciepła do ogrzewania domu, mogą liczyć na pięć lat gwarancji oraz w pełni profesjonalny serwis w razie jakiejkolwiek usterki sprzętu.

Dnia 2018-06-15 16:00:16 Bytek napisał:
Nadszedł czas na zakup powietrznej pompy ciepła do ogrzewania domu. Ta, zakupiona w Galmet Sp.z o.o. Sp. K. spełnia moje oczekiwania.
Ocena: 5

Pobliskie firmy:

OROME SC


Pułaskiego 17, Kluczbork

Zobacz >

Nowoczesna Medycyna


Krapkowicka 4, Folwark

Zobacz >