ZIMEX SCAPA Import-Export


Adama Kręglewskiego 9A

61-248 Poznań

Numer telefonu: 509 445 744

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Taśma antypoślizgowa na schody


Krótki opis firmy ZIMEX SCAPA Import-Export

Dystrybucja różnego rodzaju taśm to domena firmy, która ogłasza się na stronie internetowej zimexscapa.com.pl. Dostawca to polska marka, na stałe współpracująca z czołowymi światowymi producentami. Efektem takiej korelacji jest atrakcyjna pod kątem ceny i jakości oferta, z której obecnie mogą skorzystać polscy przedsiębiorcy, reprezentujący długą listę branż.

Realizator proponuje sprawdzone, funkcjonalne rozwiązania, które nie tylko wpływają na proces produkcji w danym zakładzie, ale także  mogą zwiększać bezpieczeństwo zatrudnionych tak osób. Przykładem może być taśma antypoślizgowa na schody, którą można bezproblemowo nakleić na problematyczne strefy i zapobiec tym samym groźnym wypadkom w miejscu pracy.

Dostawca zaprasza do kontaktu odbiorców, którzy chcą korzystać z oferty cyklicznie i zamówić stały dowóz wybranych rodzajów taśm. Gwarantuje terminowość dostaw bez względu na ilość zakupionych sztuk oraz zapewnia, że na czas transportu zawartość przesyłki będzie odpowiednio zabezpieczona. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >