Poznań Detox


Spławie 48

61-312 Poznań

Numer telefonu: 533 221 555

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.poznandetox.pl/odtrucie-alkoholowe.html


Krótki opis firmy Poznań Detox

Jak pomóc osobie, która od długiego czasu nadużywa alkoholu? Do leczenia nikogo nie można zmusić, gdyż warunkiem kluczowym do jego skuteczności jest wola samego uzależnionego. Nie oznacza to jednak, że jego bliscy mają stać z boku i biernie patrzeć, jak alkohol zupełnie rujnuje zdrowie bliskiego z nałogiem. Długotrwałe ciągi alkoholowe mogą skończyć się nawet śmiercią, gdy więc bliski znajduje się w takiej sytuacji, trzeba reagować.

Najlepszym wyjściem będzie odtrucie alkoholowe w Poznaniu, w prywatnym ośrodku Agnus. Po trafieniu do tego miejsca i szczegółowym wywiadzie pacjent nadużywający alkoholu zostaje poddany farmakoterapii mającej na celu uratowanie jego organizmu przed zgubnym wpływem toksyn zawartych w napojach wysokoprocentowych. Nawet więc jeśli w tym momencie uzależniony nie zdecyduje się na leczenie, poprawi to jego zdrowie i nie dopuści do najgorszego.

Dnia 2018-06-13 11:17:54 rirof napisał:
Mam w rodzinie przypadek osoby uzależnionej od alkoholu i mogę przyznać, że detoks w tym ośrodku stał się pierwszym krokiem do wyjścia z tego nałogu. Dzisiaj już nie pije i stara się odbudować nadwyrężone relacje z bliskim. Mocno trzymam za niego kciuki.
Ocena: 3

Pobliskie firmy:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >