Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26

00-754 Warszawa

Numer telefonu: 22 841 06 79

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://macromedica.pl/ginekolog-poloznik-warszawa/


Krótki opis firmy Macromedica Centrum Medyczne

Regularne wizyty kobiet u ginekologa mają na celu profilaktycznie monitorować stan ich zdrowia. Jeżeli szukasz kompleksowej i profesjonalnej opieki lekarza ginekologa w Warszawie zgłoś się do Centrum Medycznego Macromedica, świadczącego usługi najwyżej jakości. Za pomocą nowoczesnego sprzętu oraz odpowiednich kwalifikacji lekarze dokonują trafnych diagnostyk, a następnie wprowadzają specjalistyczne leczenie. 

Z usług ginekologicznych w  Centrum Medycznym macromedica.pl korzystają także kobiety w ciąży, które otrzymują należytą opiekę oraz pakiet wszystkich najważniejszych badań. Dostęp do nowoczesnej aparatury USG pozwala prawidłowo monitorować przebieg ciąży. W ofercie kliniki znajdują się USG 2D, USG 3 D oraz najnowsze USG 4D.  Wybierając to Centrum Medyczne możesz być pewna, że otrzymasz opiekę najwyżej jakości zarówno dla swojego dziecka, jak i dla siebie.

Dnia 2018-10-05 13:23:05 teneanedr napisał:
W Centrum Medycznym Macromedica przyjmują lekarze specjaliści, którzy m.in. podejmą się prowadzenia ciąży. Ponadto placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem USG i możliwościami diagnostycznymi.
Ocena: 5

Pobliskie firmy:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

Solispharm Sp. z o. o.


Namysłowska 21, Warszawa

Zobacz >