Skypack Maszyny Pakujące


Olszewskiego 36

25--41 Kielce

Numer telefonu: 41 230 68 05

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Skypack Maszyny Pakujące | Pakowanie usługowe Kielce


Krótki opis firmy Skypack Maszyny Pakujące

Nie ma chyba drugiej takiej firmy na polskim rynku, jak ta ze strony skypack.pl, która nie tylko produkuje różnego typu urządzenia do pakowania przeróżnych artykułów żywnościowych i przemysłowych, ale także poszerzyła swoją ofertę o pakowanie usługowe. W Kielcach znajduje się ich siedziba, ale usługi świadczone są dla producentów wielu branż przemysłowych z całego kraju.

Przedsiębiorstwo to oferuje zarówno pakowanie materiałów sypkich, takich jak kasze, mąka, kawa czy proszki i granulaty, jak i produktów płynnych. Na urządzeniach typu Flow Pack można zapakować wszelkiego rodzaju artykuły z różnych branż, które mają w miarę regularny kształt i jednorodną strukturę. Również producenci mięsa i wędlin mogą liczyć na ich usługi, gdyż możliwe jest skorzystanie z maszyny pakującej hermetycznie.

Jest to usługa szczególnie ważna dla tych przedsiębiorców, których na chwilę obecną nie stać na zakup własnych maszyn. Dlatego, jeśli jesteś w takiej właśnie sytuacji, nawiąż współpracę za pośrednictwem podanej wyżej strony, a przekonasz się, że sporo zaoszczędzisz.

Dnia 2019-03-28 13:35:42 oreacrus napisał:
Maszyny pakujące od Skypack będą doskonałym rozwiązaniem dla różnych gałęzi przemysłu. Są np. pomocne w konfekcji materiałów sypkich oraz bardzo wydajne. To innowacje dla przemysłu.
Ocena: 5

Pobliskie firmy:

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga


Pułaskiego 7, Końskie

Zobacz >