Rock & Flower Studio


Osiedle Leśne 12b

62-028 Koziegłowy

Numer telefonu: 665 120 098

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Projekty ogrodów | Rock & Flower Studio


Krótki opis firmy Rock & Flower Studio

Dlaczego warto skorzystać z pomocy architekta krajobrazu? Samodzielne projektowanie ogrodu przerasta możliwości amatorów, którzy później często giną w chaosie i mają problem z utrzymaniem kwiatów. Należy zwrócić uwagę na wiele kwestii, takich jak warunki oświetlenia, nawodnienia i sąsiedztwo zieleni. Rock & Flower Studio to pracownia, która może pomóc w wykonaniu profesjonalnego projektu w korzystnej cenie.

Najpiękniejsze projekty ogrodów w Poznaniu udowadniają, że oaza spokoju i natury może powstać wszędzie. Dachy, tarasy, patia... Klienci mają różne życzenia, a nowoczesna technologia i dostęp do różnych gatunków roślin pomagają je realizować. W poszukiwaniu inspiracji warto zerknąć na stronę internetową pod adresem rfstudio.pl. Pracownia zajmuje się również wdrażaniem projektów oraz utrzymywaniem ogrodów.

Dnia 2019-02-06 10:20:27 Nadia Szymańska napisał:
Eksperci z firmy projektowej Rock & Flower Studio zrobili mi przepiękny projekt mojego przydomowego ogrodu. Dodali do niego moje uwagi ale to ich innowacyjne pomysły sprawiły, ze teraz mój ogród wygląda jak w bajce.
Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >