BHP-KOMPLEX


Malinowa 22

62-052 Komorniki

Numer telefonu: 509321769

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kurs na operatora wózka widłowego poznań


Krótki opis firmy BHP-KOMPLEX

Jeśli chciałbyś zdobyć dodatkowy atut w staraniu się o pracę, o powinieneś się zastanowić nad uprawnieniami do prowadzenia jakiegoś specjalistycznego sprzętu. Najczęściej hurtownie i duże hipermarkety potrzebują operatorów wózków przewożących towar na paletach. Lecz nie tylko one potrzebują takich specjalistów, również budowy, a nawet duże gospodarstwa rolne chętnie zobaczą taką osobę wśród załogi.

Wystarczy zgłosić się na kurs na operatora wózka widłowego w Poznaniu, aby zdobyć wszelkie niezbędne informacje potrzebne do sprawnego i bezpiecznego poruszania się takim sprzętem. Fachowość trenerów, ich cierpliwość i życzliwość z pewnością każdemu kursantowi w tym pomogą.

Na stronie oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl znajduje się program takiego kursu oraz informacje dotyczące zdobywania szerszych uprawnień, jeśli kursant chciałby przystąpić do egzaminu państwowego.

Dnia 2018-08-08 14:15:09 Michał Wilk napisał:
Właśnie się zastanawiałem gdzie by tu zrobić kurs na widlaka w Poznaniu. Wiem, że operatorów wózków widłowych dobrze opłacają w magazynach. I to w kraju jak i za granicą.
Ocena: 5

Pobliskie firmy:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >