NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Wągrowska 6

61-369 Poznań

Numer telefonu: 512 165 784

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach | NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


Krótki opis firmy NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Posiadanie pracy opartej na umowie bezterminowej jest dzisiaj rzadkością, zwłaszcza w przypadku młodych osób. Wiele z nich pracuje na umowie o dzieło czy umowie-zlecenie, inni zaś wykonują wolne zawody. W takich sytuacjach trudno jest ubiegać się o kredyt w banku, gdyż dla instytucji finansowych najważniejsze jest zabezpieczenie spłaty kredytu w postaci umowy o pracę i zaświadczenia o dochodach, osoby, które nie mogą tego przedstawić, nie otrzymają więc pożyczki.

Rozwiązaniem dobrym we wszystkich takich przypadkach jest szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach udzielana przez prywatne firmy. Wiele tego rodzaju propozycji można znaleźć na stronie fargonpozyczki.pl, warto ją więc odwiedzić i dodać ogłoszenie, by potem móc przebierać w ofertach takich pożyczek, przedstawianych przez pożyczkodawców.

Dnia 2019-04-17 11:09:34 notedruli napisał:
Szukacie oferty szybkich pożyczek? Myślę, że ten serwis będzie odpowiedni - można tu natrafić na pożyczkodawców, którzy służą zastrzykiem gotówki na niespodziewane wydatki.
Ocena: 5

Pobliskie firmy:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >