wyprawkowy


Słoneczna 37

95-060 Brzeziny

Numer telefonu: 512-667-800

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Wyprawka dla niemowlaka • https://wyprawkowy.pl


Krótki opis firmy wyprawkowy

Jesteś w ciąży i kompletujesz wyprawkę dla Waszego dziecka? Czujesz podekscytowanie i dajesz się ponieść emocjom? Pamiętaj, że warto zachować umiar w kupowaniu ubranek czy produktów dziecięcych, ponieważ części z nich możesz w ogóle nie wykorzystać! Wiele mam zastanawia się w co będzie ubierać dziecko i czy ubranka, które kupiło, na pewno wystarczą. Aby zapobiec takim sytuacjom, które sprawią, że Wasz budżet bardzo się uszczupli, sklep internetowy Wyprawkowy przygotował specjalną ofertę.

Oprócz produktów przeznaczonych dla mamy i dziecka, na stronie internetowej sklepu wyprawkowy.pl znajdziesz również gotowy spis artykułów, jakie należy kupić do wyprawki. Kompletna i gotowa lista czeka na Ciebie, abyś się z nią zapoznała! Wyprawka dla niemowlaka jest możliwa do skompletowania tylko i wyłącznie w sklepie Wyprawkowy! Ogrom artykułów, ubranek, produktów do pielęgnacji czy bielizna dla kobiet gwarantuje udane zakupy bez wychodzenia z domu!

Dnia 2019-11-19 13:27:51 elasaleri napisał:
Uważam, że to świetne miejsce w sieci na zakupy dla naszych dzieci - zarówno akcesoria jak i ubranka dla niemowlaków, są tu w dobrej jakości.
Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Zobacz >

Travicom.PL


Sienkiewicza 46, Dobroń

Zobacz >

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.


ODDZIELNA 14, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Zobacz >