Bestfloors


Powstańców Wlkp. 2A

62-030 Luboń

Numer telefonu: 61 899 12 26

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Drzwi drewniane poznań • https://bestfloors.pl


Krótki opis firmy Bestfloors

Właśnie przeprowadzasz generalny remont domu i szukasz eleganckiej stolarki drzwiowej, najlepiej drewnianej, która posłuży wiele lat i sprosta Twoim wymaganiom? Jeżeli mieszkasz w okolicach Poznania, to drzwi drewniane, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania, znajdziesz w sklepie ze strony bestfloors.pl. Salon ten zdecydował się na współpracę z firmą Ronowski ze względu na wysoki standard produkowanej przez nią stolarki, a także bardzo dobrą cenę. 

Oferowane przez tę firmę drzwi produkowane są z najlepszego jakościowo, wyselekcjonowanego drewna różnego rodzaju w tym sosnowego, dębowego i mahoniowego. Drzwi te są zawsze wykonywane na zamówienie klienta według dokładnego pomiaru. Firma przyjmuje także zamówienia na produkty nietypowe.

Salon z podanego wyżej linku jest na rynku już niemal piętnaście lat i szczyci się tym, że klienci, którzy chociaż raz skorzystali z jego usług, wracają, ilekroć potrzebują jego pomocy w wyborze podłóg, drzwi czy okien. Zajmuje się on nie tylko sprzedażą, ale także dysponuje ekipą pracowników montujących zakupione tu artykuły. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >