PolSpray


aleja Warszawska 150

20-824 Lublin

Numer telefonu: +48 81 471 49 69

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Graco mark v


Krótki opis firmy PolSpray

Zarówno w przypadku większych, jak i mniejszych prac wykończeniowych bądź budowlanych, zleceniodawca obdarza fachowców niemałym zaufaniem - licząc na to, że do powierzonych zadań podejdą oni profesjonalnie i z zachowaniem wcześniej uzgodnionych terminów. Aby jednak było to możliwe, oprócz sprawdzonych materiałów i solidnego zespołu, niezbędne są także trwałe sprzęty. Pozwalają znacząco skrócić czas trwania poszczególnych zadań, ale nie tylko.

W sklepie internetowym polspray.com.pl na szczególną uwagę zasługuje agregat GRACO MARK V. Trwały, wydajny, o doskonałym stosunku jakości do ceny, zadowoli niejednego użytkownika. W szerokiej ofercie są dostępne także m.in.: urządzenia do obróbki betonu, drabiny i rusztowania, akcesoria malarskie, kompresory i sprężarki, żyrafy do gładzi i wiele innych. W razie jakichkolwiek pytań, warto skontaktować się ze sklepem telefonicznie bądź mailowo. Wówczas personel udzieli odpowiedzi na zadane pytania.

Dnia 2020-06-30 12:53:30 silverladybug512 napisał:
Agregaty malarskie w ofercie PolSpray są bardzo wydajnymi oraz solidnymi urządzeniami, a to przecież tylko wycinek ich bogatej oferty. Proponują swoim klientom również części zamienne oraz możliwość wypożyczenia takich urządzeń.
Ocena: 4

Pobliskie firmy:

MEK BUD


Kodeńska 69, Piszczac

Zobacz >

Biocent Sp. z o.o.


Do Dysa 5, Lublin

Zobacz >