SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58

61-329 Poznań

Numer telefonu: 61 668-27-56

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Rury aluminiowe do sprężonego powietrza


Krótki opis firmy SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

Pneumatyka znajduje szerokie zastosowanie. Pozwala ona na wytworzenie dużej siły, która jest w stanie napędzać potężne elementy przemysłowych maszyn. Żeby mogły one działać, należy stworzyć całą instalację. Ważne, jakich części użyje się przy jej konstruowaniu. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się rury aluminiowe do sprężonego powietrza. 

Zdobywają one uznanie klientów ze względu na zalety, jakie wykazuje ten materiał konstrukcyjny. Jest to niezwykle lekki, co sprawia, że układ można naprawdę łatwo zbudować, a jednocześnie wykazuje imponującą wytrzymałość, dzięki czemu bez trudu znosi duże obciążenia. Co więcej, świetnie nadaje się on do pracy w trudnych warunkach. Jest odporny na działanie wilgoci, nie jest podatny na korozję i zapewnia możliwość wieloletniego korzystania z niego bez konieczności przeprowadzania prac renowacyjnych. 

Tego typu produkty stanowiące części składowe całej instalacji można kupić w firmie System-Tech. W katalogu znajdują się elementy o rozmaitych kształtach i wymiarach, dzięki czemu można stworzyć dowolny układ. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Royal Shop


Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >