GREJ


Załęże 48

32-310 Klucze

Numer telefonu: + 48 32 411 88 30

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

GREJ - Profile aluminiowe prostokątne


Krótki opis firmy GREJ

Profile aluminiowe dostępne są w najróżniejszych rozmiarach oraz kształtach, dzięki czemu znalezienie tych najlepszych nie powinno być problematyczne. Są one wykorzystywane w wielu konstrukcjach i tworzy się z nich ramy okienne, ramy drzwiowe, kabiny prysznicowe, ściany działowe, rolety, regały, bramy garażowe, schody oraz wiele innych elementów wykorzystywanych zarówno w domach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Profile aluminiowe dzieli się na:

  • kątowniki,
  • ceowniki,
  • płaskowniki,
  • teowniki.

Nabyć je można także w formie rur okrągłych, kwadratowych oraz prostokątnych, dlatego odnajdą się w przypadku niemalże każdej realizacji.

Solidne profile aluminiowe prostokątne oraz modele w innych kształtach charakteryzują się szerokim zastosowaniem, co wynika  z ich właściwości. Jest to surowiec o niewielkiej wadze, który na dodatek jest wytrzymały i solidny. Bez problemu można poddawać go obróbce i uzyskiwać różne kształty. Sklep.grej24.pl to strona, na której dostępne są solidne profile. Znajdują się tam modele w wielu rozmiarach oraz kształtach.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"


Wielopole 86, Wielogłowy

Zobacz >

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Zobacz >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Zobacz >