Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157

34-408 Odrowąż

Numer telefonu: 18 275 8365

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Projekty dom z drewna


Krótki opis firmy Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Na rynku usług budowlanych daje się zauważyć rosnąca popularność domów, stawianych z drewnianych bali. Najczęściej wybieranym gatunkiem drewna, mającego posłużyć jako podstawowy budulec, jest, rzecz jasna, modrzew. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na jego właściwości termoizolacyjne. Poza tym, jest to rodzaj drewna, który cechuje się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości samych bali, z których powstanie dom.

Niezwykle ciekawą propozycję gotowych projektów domów z drewna można znaleźć na stronie internetowej firmy Dom z Duszą, która funkcjonuje pod adresem: buduj-z-drewna.com. Jest to renomowana i dynamicznie rozwijająca się inicjatywa, mieszcząca się około 40 km na północ od Zakopanego, w miejscowości Odrowąż.

Firma Dom z Duszą oferuje nie tylko kompleksowe podejście do stawiania domów z bali drewnianych – wśród proponowanych usług znajduje się także projektowanie i wykonanie mniejszych elementów wykończenia, na przykład drzwi.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Dawid77 napisał:
W pewnym wieku chyba każdy marzy o własnym domu pod miastem lub całkiem od miasta daleko :) Najlepiej drewnianym z tarasem i ogrodem. A wtedy niezbędny będzie projekt takiego domu, który ktoś musi dla nas wykonać.
Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"


Wielopole 86, Wielogłowy

Zobacz >

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Zobacz >

Stalgar


Siewna 21C, Kraków

Zobacz >